OBERON - Agenda firmy s internetovými obchodmi


Internetové obchody

programovanie komunikácie medzi systémom OBERON - Agenda firmy a internetovými obchodmi

     Prevádzkujete svoj internetový obchod ? Museli ste ho prácne napĺňať tovarom a ku každému produktu trpezlivo vkladať obrázky ? Neustále kontrolujete a upravujete ceny a množstvá tak, aby zodpovedali cenám a množstvám v sklade ? Chceli by ste prevádzkovať internetový obchod rýchlejšie a pohodlnejšie ?

     Do systému OBERON - Agenda firmy bolo implementované rozhranie (interface) s pevne definovanými pravidlami pre pripojenie internetových obchodov. Rozhranie vie komunikovať s ovládačmi (DLL knižnicami), ktoré spĺňajú štruktúru a pravidlá tohto rozhrania. Vzor ovládača (DLL knižnica eShop Universal Driver) s podrobným popisom je prístupný všetkým, ktorí by si chceli naprogramovať ovládač k internetovému obchodu.

     Toto rozhranie vie zabezpečiť naplnenie nového internetového obchodu predávaným tovarom (popis, obrázky, ceny, množstvá), neustále udržiavať stav internetového obchodu v aktuálnom stave. Pomocou naprogramovaného rozhrania si systém OBERON - Agenda firmy načíta nové objednávky a aktualizuje stavy objednávok v internetovom obchode. Automatickú a pravidelnú komunikáciu s internetovým obchodom vie po nastavení zabezpečiť OBERON Center.

     Prvé zrealizované prepojenie internetového obchodu so systémom OBERON - Agenda firmy je prepojenie s internetovým obchodom PrestaShop. OBERON - Agenda firmy je prepojený s internetovým obchodom PrestaShop na úrovni databáz, to znamená, že priamo zapisuje alebo číta údaje z databázy internetového obchodu. Podľa nastavení systém OBERON automaticky v daných intervaloch aktualizuje údaje internetového obchodu, preto nie je potrebné vytvárať často používané (a problémové) exportné alebo importné súbory, či spúšťať alebo nastavovať ďalšie externé programy pre export alebo import údajov.

     Páčilo by sa Vám jednoducho a pohodlne prevádzkovať internetový obchod ? Máte iný internetový obchod ? Chceli by ste ho prepojiť so systémom OBERON - Agenda firmy ? Možno by som Vám s tým vedel pomôcť.


VirtueMart 2.0.x

on-line komunikácia medzi VirtueMart 2.0.x a systémom OBERON - Agenda firmyVirtueMart 1.1.4 stable

programovanie on-line komunikácie medzi VirtueMart 1.1.4 stable a systémom OBERON - Agenda firmy

PrestaShop 1.6.0.x

on-line komunikácia medzi PrestaShop 1.6.0.x a systémom OBERON - Agenda firmy

WooCommerce 2.1.9

on-line komunikácia medzi WooCommerce 2.1.9 a systémom OBERON - Agenda firmy


OpenCart 1.5.6.x

on-line komunikácia medzi OpenCart 1.5.6.x a systémom OBERON - Agenda firmy

Download

Partner sites

Get in Touch

 • Phone:
  +421 907 595594
 • E-mail:
  miroslav@dobak.sk
 • Address:
  Gen. Miloša Vesela 85/16
  03401 Ružomberok
  Slovakia